Otelimiz Hakkında

Dolunay Otel; tarih kokan Çanakkale ilimizin Ezine ilçesine bağlı, Geyikli Dalyan sahil şeridinde, denize sıfır konumda muhteşem Bozcaada manzarası ile sizleri kucaklıyor.

Sadeliği, temizliği ve rahatlığı ile kendinizi evinizde hissettirecek olan Dolunay Otel’de, bir yanınız da yemyeşil zeytin ağaçları bir yanınızda, Ege’nin mavi suları ve eşsiz gün batımı manzarası ile huzurun tadına varacaksınız.
Huzurun yanı sıra; Kaz Dağları’nın bol oksijenli havası ve sağlıklı bungalow yapıda ki evlerimiz ile özellikle solunum yolu şikayeti olan kişiler için,tarif edilemez bir rahatlama olanağı sunuyor. Çanakkale şehir merkezine 55 km, Bozcaada’ya 23 km, Geyikli ilçe merkezine sadece 18 km uzaklıkta ki otelimizden farklı noktaları gezip keşfetme imkanı yakalayabilirsiniz.

Özellikle tarihi Truva Atı ,Antik Yunan şehirlerinden Alexandria Troas kalıntıları, Dalyan köyünde bulunan Pembe Göl gibi bir çok gezi noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Türk Aile yapısı ve geleneklerine bağlı Dolunay Otel’in güler yüzlü personeli, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sizlerin vazgeçilmez tatil mekanı olmayı hedefliyoruz.
12 saat 32 farklı yerde bulunan kamera güvenlik sistemi ile siz değerli misafirlerimizin huzur ve emniyeti için izlenmektedir.

Evcil hayvan dostu olan otelimize gelirken, lütfen evcil hayvanlarınızı beraberinizde getirmeyi  unutmayınız!